Що потрібно повідомляти страховику про об'єкт страхування?

Коли ми підписуємо договір про страхування нерухомості чи транспортного засобу, то вважаємо, що більше не будемо мати справ із страховиком. Якщо ж трапляється біда, то тільки тоді згадуємо його номер телефону. Проте не варто так робити. Страховика потрібно інформувати про всі події, які трапляються із вашою квартирою, будинком, дачею та автівкою.

Компанія, яка дбає і цікавиться застрахованими об'єктами своїх клієнтів — це компанія “VGAC”. Вона пропонує страхування майна, авто, життя, здоров'я, бізнесу за вигідними пропозиціями та готова виплачувати компенсації в повному обсязі.

При оформленні договорів майже усі страхові компанії розпитують у клієнтів про предмети, які страхуються. Якщо страховим об'єктом є квартира, то Вам прийдеться розповісти інформацію про те, на якому поверсі вона розташована, коли робився останній ремонт, чи є сигналізація і броньовані вхідні двері, чи здається вона в оренду і т. д. Якщо ж Ви хочете застрахувати автівку, то прийдеться повідомити її вік, кількість водіїв, які нею кермують, водійський стаж кожного з них та інше.
Насправді це зовсім не формальності, така інформація дійсно потрібна для того, щоб об'єктивно визначити страхові програми та суми.

Ми хочемо Вам порекомендувати не нехтувати розмовами із страховиками. Повідомляйте їм про події, що стосуються предмету страхування навіть після підписання договору.

Що варто повідомляти про нерухомість?
Про нерухоме майно страховим компаніям варто вказувати те, що Ви чи ваші сусіди вирішили робити ремонт. Потрібно повідомляти про свій від'їзд, якщо він триватиме більше трьох місяців, про зняття чи поломку сигналізації, про втрату ключів, про те, що бажаєте здати майно в оренду та ін.

Що повідомляти про транспортні засоби?
Треба говорити про зміну, втрату чи виготовлення додаткового ключа, поломку чи заміну автосигналізації, втрату чи викрадення паспорта автівки чи інших документів, передачу авто іншим особам на певний термін користування.

Не треба забувати про це інформування, адже страхова компанія може розірвати з Вами договір, змінити умови страхування, вимагати доплати страхової суми. А найгірше, що може статися, то це невиплата компенсації при страховій події, адже Ви не повідомили про збільшення ризику. Тому така процедура, як страхування потребує відповідальності від обох сторін, які уклали договір.

Відповідальний і надійний страховий брокер “VGAC” — це та компанія, яка пропонує вигідні умови для страхування транспортних засобів та нерухомості. Для Вас в каталозі страхових послуг доступні вигідні програми, які враховують усі групи ризиків та є доступними за своєю ціною.

Щоб переконатися та замовити страхування будинку, квартири чи автівки, переходьте в розділ “Послуги” та оберіть для себе найвигіднішу пропозицію.