Чи потрібне Вам добровільне автострахування?

Яким же приємним є відчуття покупки нового автомобіля. Для нього хочеться побудувати найкращий гараж, підібрати найароматичніший освіжувач повітря, мити ледь не щохвилини, їздити тільки найкращими дорогами та підібрати найкращу страховку.

Якраз останній пункт і викликає безліч питань. У цій статті ми спробуємо визначити всі “за” і “проти” добровільного автострахування.

Послуги страхування надає страховий брокер “VGAC”. Він пропонує безліч програм для автомобілістів, які дозволяють економити та бути в безпеці.

Страхування ОСАГО є обов'язковим страхуванням і не викликає зайвих питань. Як же визначитися чи потрібне для Вас страхування КАСКО?

Потрібно чітко знати в який місцевості Ви будете керувати автомобілем. Якщо в сільській місцевості, де ризик потрапити в ДТП є мінімальним, то швидше за все таке страхування Вам не знадобиться. Якщо ж Ви водій невеликого міста, то варто звернутися до статистики. Згадайте як часто ви чуєте новини про аварії в своїй місцевості, зверніться до страхової компанії за статистичними даними та проаналізуйте потребу в оформленні КАСКО.

Якщо ж Ви керуєте автівкою у великому місті чи столиці, то добровільне страхування автівки Вам буде необхідним. В таких місцевостях аварії на дорогах, на жаль, трапляються часто, тому щоб покрити збитки за розбите скло чи інші види пошкоджень страхування стане в нагоді.

Автострахування КАСКО виплачує компенсацію за:
1) згорання автомобіля і пожежу;
2) крадіжку автомобільних деталей;
3) псування вигляду автівки через стихійні лиха (падіння дерева на авто);
4) аварійну ситуацію, яка виникла через вину будь-якої зі сторін ДТП.

На сучасному ринку страхування компанії пропонують відмовитися від певних груп ризику, цим Ви зможете заощадити кошти. Звичайно таке страхування залежить від місцевості, у якій Ви проживаєте. Якщо Ваш житловий район “славиться” крадіжками, вандалізмом і тому подібним, то  Ви не будете відмовлятися від такої групи ризику, а можете відмовитися від ризику стихій.

Сподіваємося, що наша інформація була для Вас корисною і Ви зможете визначитися із потребою страхування КАСКО.

Страховий брокер “VGAC” для тих, хто визначився купити КАСКО пропонує різні програми для автолюбителів. Ви можете обрати поліс, який дозволяє економити водіям невеликих міст, тим, хто неінтенсивно користується транспортними засобами. Також компанія має безліч інших вигідних пропозицій, які можуть Вас зацікавити.

Для того, щоб отримати більше інформації про ці та інші автострахові пропозиції, телефонуйте за нашими контактними номерами телефонів або переходьте в розділ “Послуги”.