Про нас

Страховий брокер VGAC: усі види страхування

Для клієнтів ми пропонуємо цілий пакет послуг, які допоможуть захистити життя та здоров'я, автомобіль, орендовані приміщення чи власний бізнес.

Для Вас є доступними такі види страхування як автоцивілка, ОСАГО, КАСКО, страхування майна, вантажів та ін. Мережа нашої страхової компанії дуже розвинена і має представництва в усіх регіонах України.

За національною рейтинговою шкалою ми маємо високий рівень фінансової стійкості. Також страховий брокер VGAC входить до об'єднання "Альфа Груп", а це свідчить про масштаби та серйозність нашої установи.

Нашими клієнтами є різні фінансові організації, великі промислові підприємства, мобільні оператори та особи, які дбають про своє здоров'я, життя, нерухомість та авто. Страховий брокер створює та реалізовує інноваційні страхові продукти для співпраці із великими торговими мережами.

У нашого брокера існує чітке визначення відповідальності та повноважень, що є основою системи менеджменту якості. Виважена і продумана до деталей організаційна структура та усі процедури в компанії, допомагають нам ефективно працювати та створювати максимально зручні умови для забезпечення надання якісних послуг для клієнтів.

Нашою місією є забезпечення фінансової безпеки усім, хто звернувся до нашого страхового брокеру. Для цього ми надаємо сучасні страхові послуги та підвищуємо професійний рівень персоналу.

У нас Ви можете замовити поліс ОСАГО, оформити КАСКО, здійснити інші види страхування і бути впевненими, що за умов, які передбачені тим чи тим договором, ми зможемо виплатити відшкодування.

Страховий брокер VGAC має унікальні пропозиції:

“Каско Ред” (економічний поліс та ефективний захист від збитків для автомобілів віком від 3 до 10 років);

“Медсервіс” (вигідне страхування від нещасного випадку);

“КАСКО Яма” (захист від збитків, після того, як авто потрапило в яму і пошкодило колеса чи ін.)

Як бачите, у нашого страхового брокера є багато видів страхування, що допоможуть Вам зберігати своє життя та майно в повному порядку.

Ми й надалі будемо працювати для нашого розвитку та вдосконалювати всі страхові послуги для Вас!

 
 

Адреса, телефони

Оформити каско, обов'язкове страхування, страхування нерухомості, страхування вантажів - страховий
(основний офіс)

43016, Україна, Київська, Київ, вул. Братиславська, будинок 16

Пошук по сайту

Шукати

Діяльність

Страховий брокер "VGAC" займається різними видами страхування.

Для клієнтів доступними є такі страхові послуги:

• автостраховка ОСАГО,
• поліс КАСКО,
• страхування квартири,
• страхування життя і здоров'я,
• страхування бізнесу,
• страхування вантажів,
• страхування майна,
• страхування для туристів.

Страховий брокер має високий рівень фінансової стійкості. Доступні унікальні пропозиції “Каско Ред”, “Медсервіс” та “КАСКО Яма”.

Якщо у Вас виникли запитання, то телефонуйте до нас за цими контактними номерами телефонів (050) 3863234, (093) 7800889 чи (096) 8028633.

 

Новини компанії

Оформіть КАСКО - отримайте 5% на бонусну картку!
16 березня 2017 в 10:00

Страховий брокер «VGAC» пропонує вигідну пропозицію: оформіть КАСКО у нас і отримайте 5% на бонусну картку, яка діє в мережі АЗС WOG, магазинах Comfy і EVA. Оформити КАСКО у нас можна за таких умов: вік водія становить в…

 
Страховий брокер "VGAC" дарує знижку -10 % для власників карти МАХІ
23 листопада 2015 в 15:07

УВАГА! Власники карти MAXI CARD можуть отримати знижку -10 % для добровільного страхування автомобіля, майна, здоров'я, відповідальності та ін. Для того, щоб отримати свою знижку, варто тільки показати карту страховому агенту…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create